Торговий комплекс «Альта Центр» на проспекті Червоних Козаків (Московський) 13А-15 в Оболонському районі м. Києві.

Будівництво об'єкта виконано на території, яка підтоплюється, чим викликане будівництво підвального поверху у вигляді суцільного монолітного об'єму. Влаштування пальового фундаменту було продиктовано низькою несучою здатністю ґрунтів основи.

Надземна одноповерхова і двоповерхова частина виконана в металевих конструкціях з кроком круглих металевих колон 12х15м. Стійкість каркаса забезпечена установкою жорсткого кріплення несучих елементів перекриття і покриття до колон в обох напрямках і влаштуванням жорсткого диска у вигляді міжбалочного монолітного перекриття. Жорстким диском покриття служить спеціально закріплений до конструкцій профнастил.

Будівництво будівлі торгового комплексу «Альта центр» закінчено, будівля експлуатується.

Планувальні ідеї та архітектурне оформлення об'єкта виконано спільно ТАМ «А. Пашенько »і генпідрядною будівельної компанією« Енергополь ».

Детальніше...

 

Торгово-складський комплекс «Чарунка» на території Софіївсько - Борщагівського сільської ради Києво - Святошинського району, Київської області, вул. Велика Кільцева, 104.

Торгово-складський комплекс являє собою двоповерхову безпідвальну будівлю з висотою поверхів 8,1 і 5,7 м відповідно, виконаний в монолітному залізобетоні з кроком колон 8,2 х 8,2 м. Покриття великопрольотних приміщень (боулінг, льодовий каток, кінотеатри, атріумний простір ) виконано в металевих конструкціях.

Просторова жорсткість і стійкість забезпечена жорсткими вузлами перекриттів на всіх поверхах і залізобетонними колонами в межах кожного температурно-деформаційного блоку.

Фундаменти прийняті пальові.

Розроблена проектна документація на стадії «Проект».

Детальніше...

 

Торгово-складський комплекс ОBІ на території Софіївсько - Борщагівського сільської ради Києво - Святошинського району, Київської області, вул. Велика Кільцева, 100. Торгівельний блок № 1.

Торгово-складський комплекс № 1 являє собою одноповерховий будинок, що складається з 2-х температурно-деформаційних блоків з кроком колон 16,2 на 10,2 м і 10,8 на 7,5 м. відповідно.

Колони виконані в монолітному залізобетоні.

Покриття виконано в металевих конструкціях.

Жорсткість і стійкість забезпечується жорстким з'єднанням колон з конструкціями покриття та фундаментом, а також влаштуванням жорсткого металевого диска покриття.

Фундаменти прийняті пальові.

Проектна документація розроблена на стадії «Проект».

Генпроектувальником є ТОВ «Інтеркон».

Детальніше...

 

Торгово-складський комплекс на території Софіївсько - Борщагівського сільської ради Києво - Святошинського району, Київської області, вул. Велика Кільцева, 100. Торговий блок № 2.

Торгово-складський комплекс № 2 являє собою двоповерховий з напівпідвальним поверхом будинок, виконаний в монолітному залізобетоні з кроком колон 8,2 на 8,2 м.

Просторова жорсткість температурно-деформаційних блоків забезпечується жорстким диском перекриттів на всіх рівнях і з.б. колонами без діафрагм жорсткості.

Фундаменти прийняті пальові.

Проектна документація виконана на стадії «Проект».

Генпроектувальником є ТОВ «Профіль».