Аналіз проектних рішень виконується нашими фахівцями у напрямку пошуку шляху їх оптимізації з точки зору економічної ефективності:

  • перевірка обґрунтованості і можливий перегляд базових рішень несучих конструкцій. Основний конструктивний крок, тип фундаментів, матеріали колон і перекриттів, огороджуючи конструкції розглядаються з точки зору мінімізації витрат будівництва та експлуатації при підвищенні ефективності використання площ.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РІШЕННЯ ЗАДАЧ:

Всебічний аналіз вихідних даних

Проектне завдання вирішується виходячи з двох основних класів вихідних даних:

Інвестиційні наміри.

  • Власне, позначення самої мети будівництва. Формулюються самими інвесторами та девелоперами, або за допомогою консалтингових агентств.

Умови реалізації проекту.

  • Досить широкий клас вихідних даних, пов'язаних з містобудівною ситуацією, інженерним забезпеченням території і всілякими нормами і правилами місцевих наглядових органів. Зрозуміло, що повноцінне рішення проектної задачі зводиться до максимального втілення інвестиційних намірів при дотриманні всіх умов реалізації.

Спільне рішення всіх завдань.

  • Шлях вирішення завдання з підняття ефективності проекту не може йти тільки в одному напрямку. Функціональний аналіз глибоко пов'язаний з топологічною схемою об'єкта, об'ємно-планувальний баланс з конструктивними та інженерними рішеннями і так далі. Тільки спільні рішення дають максимальний ефект.

Гнучке трактування проектних норм.

  • Система нормативної документації має скоріше історико-емпіричну, ніж аналітичну основу. Це проявляється у добре відомій внутрішній суперечливості, неповноті і неоднозначності норм і правил. У проектній діяльності важливо виходити з пріоритету інвестиційних намірів, трактуючи проектні норми на їх користь. Благо, така можливість є, за рахунок вищезгаданої неоднозначності і за рахунок узгодження відступів окремим порядком, аж до можливості розробки спеціальних технічних умов на проектування.