Загальні відомості

Конструкторське бюро ТОВ «Профіль» засновано у липні 2002 року. На сьогоднішній день організація є потужним проектним бюро і займається проектною документацією на стадіях «Проект» та «Робоча документація» для будівництва і реконструкції житлових, громадських та промислових будівель і споруд.

Перелік основних об'єктів, за якими організація виконала або виконує проектну документацію, наведений у розділі «Проекти». Більшість з цих об'єктів в даний час побудовані або будуються.

Організація виконує розробку конструкцій із залізобетону, металу і дерева на базі ліцензованих розрахункових програм. Процес проектування удосконалюється шляхом придбання та освоєння співробітниками найсучасніших програмних продуктів. Для роботи над проектами, фахівці компанії застосовують найпрогресивніші графічні та розрахункові програми. Технології, які ми використовуємо та обладнання дозволяють нам ефективно застосовувати накопичені знання та досвід для вирішення найскладніших проектних завдань.

Проектна документація виконується дуже високої якості, з урахуванням всіх нормативних документів, чинних на території України. Основними критеріями при виконанні продукції є надійність, економічність і технологічність конструктивних рішень, а також дотримання термінів видачі документації.

Інженерний склад організації представлений фахівцями від головного конструктора до інженера нижчої категорії. Всі фахівці мають вищу освіту або навчаються в спеціалізованих вищих навчальних закладах. Провідні спеціалісти організації - інженери-будівельники зі стажем роботи від 25 до 40 років в промисловому будівництві (проектування теплових електростанцій). Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, проходять регулярну профільну сертифікацію.

Організація за бажанням Замовника здійснює авторський нагляд на будівництві запроектованих об'єктів, а також може виконувати експертну оцінку проектних рішень об'єктів, які реконструюються або споруджуються.

Конструкторське бюро ТОВ «Профіль» має ліцензію Державної архітектурно-будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва в Україні, яка дозволяє: здійснювати діяльність з проектування будівель і споруд, виконувати функції генерального проектувальника.

Дякуємо за інтерес, проявлений до нашої компанії.